Bramy garażowe

Idealna brama garażowa powinna zapewniać nie tylko perfekcyjną ochronę mienia, ale też charakteryzować się wygodą użytkowania i trwałością. Nowoczesne bramy garażowe wyposażone są w szereg rozwiązań i właściwości, dzięki którym mają szansę spełnić doskonale wszystkie Państwa oczekiwania.

Niektórym zależy głównie na tym, aby ich drzwi garażowe zapewniały perfekcyjną izolację termiczną, inni preferują bramy automatyczne lub pracujące bardzo cicho. W jeszcze innych przypadkach największą rolę będą odgrywały zaś gabaryty i sposób otwierania drzwi. Firma BRAMET proponuje więc Państwu bramy garażowe odpowiadające na różne potrzeby i odpowiednie do różnych warunków.

Oferujemy bramy automatyczne oraz otwierane i zamykane ręcznie, wykorzystujące mechanizmy roletowe, uchylne i segmentowe. Bramy uchylne przypadną do gustu osobom lubiącym proste i sprawdzone rozwiązania. To także gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa, dzięki wykorzystaniu licznych mechanizmów zabezpieczających. Zwolennicy wygody i niemogący sobie pozwolić na potrzebujące większej przestrzeni systemy chętnie wybiorą zaś bramy roletowe. Za to wielbicieli najnowszych, najwyższej klasy rozwiązań zainteresować powinny bramy segmentowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo jedynie sprawdzone, wysokiej klasy drzwi garażowe oraz napędy i inne akcesoria. Wykonamy system idealnie dopasowany do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a mieszkańców miasta Warszawa i okolic do wizyty w naszym salonie sprzedaży – BRAMET, Ząbki, ul. Langiewicza 31.