Bramy Skrzydłowe i Furtki

Ogrodzenia posesyjne to obok bram - system segmentów, furtek i słupków.

Segmenty ogrodzeniowe, wykonane z profili stalowych, dostępne są w wariantach typowych jak i nietypowych w zależności od zamówienia. Różnorodność kształtów i wypełnień (kształtowniki stalowe, elementy kute, elementy metaloplastyki, blacha trapezowa) pozwala na indywidualne dostosowanie ogrodzenia do architektury otoczenia. Dzięki modułowej budowie i specjalnym uchwytom, które umożliwiają prostą instalacje segmentów, ogrodzenie można zamontować także na terenie pochyłym. Poszczególne elementy systemu są cynkowane ogniowo, ale oferujemy również w wersji malowanej proszkowo, w bogatej palecie kolorystycznej systemu RAL.

Furtki są wygodnym dopełnieniem do ogrodzenia posesyjnego. Możliwość zainstalowania zamka z elektromagnesem pozwala na swobodne otwieranie furtki bez konieczności korzystania z klucza. Przycisk zwalniający elektrozaczep montowany jest w dowolnym miejscu na terenie domu. Dodatkowym gwarantem bezpieczeństwa jest możliwość posiadania domofonu lub wideodomofonu.

MOŻLIWOŚCI WYKONANIA:

  • cztery różne kierunki otwierania furtki
  • zamek: nierdzewny, elektromagnetyczny, tradycyjny
  • skrzynki pocztowe z dwustronnym dostępem
  • daszki dwuspadowe lub kopertowe w słupkach
  • uchwyty spawane lub przykręcane
  • szeroka gama wzorów wykonania w systemach EKO, CLASSIC, STYL i LUX
  • malowanie proszkowe

Estetyczne - wszystkie elementy komponują się ze sobą zapewniając harmonijną całość a możliwość indywidualnego doboru kształtów i wypełnień stanowi dekorację otoczenia
Komfortowe - wyposażenie furtki w zamek elektromagnetyczny lub tradycyjny pozwala na zainstalowanie domofonu co zabezpiecza przed wejściem niepowołanych osób na posesję
Trwałe - wszystkie elementy ogrodzenia wykonane z cynkowanej ogniowo stali, co gwarantuje trwałość i odporność na korozję.

Więcej informacji