Automatyka do bram

Systemy automatyki do bram – postaw na wyższą technologię

Automatyka do bram ma jeden cel – zapewnić użytkownikom możliwość łatwego otwierania i zamykania bram wjazdowych, bez konieczności wychodzenia z domu lub samochodu. Systemy do automatyki, oprócz komfortu i bezpieczeństwa zapewniają również ciszę. Dzięki automatyce bram już nigdy więcej nie usłyszysz trzasku, który często towarzyszy zamykaniu bram przez osoby próbujące dostać się do Twojej posesji.

Automaty do bram – wygoda dla każdego

Automaty do bram stają się coraz tańsze, dlatego wiele osób może pozwolić sobie na nie pozwolić. Dodatkowym argumentem, który sprawia, że automatyka do bram staje się popularniejsza, jest szybki i łatwy montaż, dzięki czemu nie trzeba zbyt długo czekać korzystanie z tego rodzaju udogodnień.

Fundamentem naszej oferty jest m.in. automatyka Nice, Somfy, Faac, Came, Tousek. Jesteśmy zapewnić systemy pasujące do bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych. Automaty do bram różnią się złożonością konstrukcji oraz typem napędu. Znacznie bardziej skomplikowana jest automatyka do bram skrzydłowych niż przesuwnych. Systemy do bram skrzydłowych odznaczają się znacznie większą ilością funkcji.

Automatyka do bram – dodatkowe funkcjonalności

Systemy automatyki oferują znacznie więcej możliwości, dzięki czemu korzystanie z bram jest jeszcze wygodniejsze i bezpieczniejsze.

  • Funkcja „furtki”– częściowe otwarcie bramy na ustaloną szerokość np. taką, która umożliwia przejście dla pieszych.
  • Gwarancja bezpieczeństwa – obecność fotokomórki lub listwy krawędziowej amortyzuje uderzenie bramy w przeszkodę.
  • Funkcja opóźnienia otwierania drugiego skrzydła bramy (w przypadku bramy skrzydłowej).
  • Funkcja sterowania dwoma bramami równocześnie.
  • Automatyczne zamykanie – umożliwia zamknięcie bramy po ustalonym upływie czasu (przy czym, brama nie zamyka się, gdy napotka jakąś przeszkodę)
  • Możliwość sterowania ruchem bramy z wielu różnych urządzeń: umieszczonych w budynku przycisków, stacyjki kluczykowej, pilota radiowego, czytnika kart magnetycznych, czy klawiatury kodowej.

Priorytet stanowi dla nas przede wszystkim wysoka jakość, dlatego oferujemy naszym Klientom wyłącznie produkty najwyższej klasy. W ofercie Bramet.com znajdują się systemy uznanych i zaufanych producentów, m.in.: automatyka Nice, Faac, Came, Somfy, Roger, a także produkty firmy Tousek – automaty do bram dystrybuowane w całej Europie. Nasza asortyment jest bardzo bogaty dlatego z chęcią pomożemy Ci w wyborze bramy, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.