Bramy segmentowe

Oferta bram SEGMENTOWYCH

Ergonomiczne bramy segmentowe

Bramy segmentowe cieszą się coraz większą popularnością. Szacuje się, że aż 80% osób budujących lub remontujących garaże decyduje się właśnie na ten typ bramy. Nic w tym dziwnego – bramy segmentowe są niezwykle funkcjonale i zajmują bardzo małą przestrzeń.

Nowa generacja bram segmentowych

.01

Super ciepła brama garażowa

.02

Ciepło i cicho w garażu

.03

Modernizacja bez przeszkód

.04

Bramy segmentowemaksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni

Bramy segmentowe montowane bezpośrednio za otworem wjazdowym otwierają się pionowo w górę. To, w połączeniu z zamontowanym systemem prowadzenia pod kątem prostym – tuż nad stropem – sprawia, że bramy segmentowe maksymalnie wykorzystują głębokość pomieszczenia. Dzięki temu nie zajmują dodatkowej przestrzeni przed wjazdem i dają sporo miejsca wewnątrz garażu. Efekt? Pozwala to swobodnie zaparkować na posesji przed bramą oraz wygodnie pozostawić samochód w środku garażu.

Postaw na bramy segmentowe od Bramet.com

Dostępne w naszej ofercie bramy segmentowe można dostosować do potrzeb i oczekiwań. Modele mogą posiadać system ręcznego otwierania / zamykania płaszcza bramy lub być wyposażone w system automatyzujący.

Brama UniPro

Płaszcz oferowanej przez nas bramy segmentowej zbudowany jest z paneli stalowych (o przekroju 40 [mm]) wypełnionych pianką poliuretanową. Taka konstrukcja zapewnia najlepszą izolację termiczną. Brama UniPro występuje w wersji kasetonowej lub z poziomymi przetłoczeniami. W ofercie firmy Bramet dostępna jest również specjalna wersję z panelami z drewna mahoniowego o wzorze kasetonowym. Istnieje również możliwość zamontowania w panelach stalowych przeszkleń.

Bramy segmentowe z kolekcji UniPro występują w wielu różnych wymiarach: zarówno standardowych, jak również tworzonych na specjalne zamówienie.

Nasza asortyment zawiera różne warianty kolorystyczne (aż 210 kolorów z palety RAL), dzięki czemu brama idealnie współgrać będzie z resztą otoczenia. Tego typu bramy mają też specjalnie wyprofilowane panele uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców w miejscu ich łączenia, a także w miejscach montażu zawiasów i drzwi przejściowych.

Tego rodzaju bramy to idealny wybór dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na bramy segmentowe. Warszawa i okolice to obszar, na którym działamy.