Napędy do bram

Napędy do bram klikaj i rób, co chcesz

Napędy do bram to najlepsze rozwiązanie dla usprawnienia i zautomatyzowania wjazdów i drzwi wejściowych. Dodatkowo są ekonomiczne, praktyczne i z całą pewnością ułatwią Ci życie. Dzięki automatyzacji bram już nigdy więcej nie będziesz trudził się parkowaniem na chodniku, wychodzeniem z domu, a nawet z samochodu. Napędy umożliwią otwarcie lub zamknięcie bramy tylko jednym kliknięciem. Możliwość zdalnego sterowania ogrodzeniem, dodatnio wpłynie również na Twoje bezpieczeństwo. Czyż to nie wspaniałe?

automatyka-bramy1-1024x741

Napędy idealne do każdego typu drzwi

Napędy do bram, które znajdują się w naszej ofercie, np. napędy Came, napędy Nice, napędy Tousek, idealnie nadają się zarówno do wąskich, jednoskrzydłowych drzwi jak i tych nieco szerszych, dwuskrzydłowych. Zasługą jest idealny punkt podparcia, który gwarantuje pewne blokowanie po zamknięciu drzwi nawet bardzo dużych gabarytów.

Zabezpieczenie przeciw zgnieceniu zapewnia moduł elektroniczny, który jest instalowany na płytce centrali sterującej. Kontroluje on bezpośrednio siłę ciągu napędu bramy.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie napędy do bram wyposażone są w tak zwane siłowniki tubowe samoblokujące. Z tego powodu nie wymagają stosowania dodatkowych zamków. W przypadku awarii, użytkownik ma możliwość przełączenia się na ręczne sterowanie bramą.

Napędy, które łatwo zamontować

Tym, co wyróżnia oferowane przez nas produkty jest też łatwość montażu. Prosta konstrukcja i sposób montażu za pomocą siłowników sprawiają, że oferowane przez nas napędy do bram – w tym napędy Came, Nice czy Somfy – są bardzo intuicyjnie. Ponadto ich zastosowanie nie wymaga wykonywania kosztownych przeróbek adaptacyjnych.

Napędy do bram– Warszawa

Bramet to firma stawiająca na jakość, dlatego oferujemy Państwu jedynie produkty najwyższej jakości. Oferowane przez nas napędy pochodzą od sprawdzonych, certyfikowanych producentów, których od lat darzymy zaufaniem. Są to m.in. napędy Came Nice, Faac, Somfy, Tousek.

Nasza firma, poza dystrybucją i produkcją, zajmuje się również doradztwem. Jeśli nie możesz się zdecydować na to w jaki sposób usprawnić swoje drzwi wejściowe lub wjazd, chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiednie napędy do bram. Warszawa i okolice (m.in. Marki, Ząbki, Radzymin, Legionowo, Pruszków, Józefów, Jabłonna, Łomianki, Kobyłki) to region, w którym działamy.