Bramy segmentowe

Bramy segmentowe trwałość i doskonały design

Bramy segmentowe przemysłowe MakroPro 100 i MakroPro Alu 100 z napędem w standardzie to rozwiązanie, które umożliwia dostosowanie bramy do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego układu napędowego brama zapewnia długi okres użytkowania oraz komfort obsługi. Produkt jaki Państwu oferujemy to konstrukcja trwała i solidna. Gwarantuje to, jej wykonanie ze stali ocynkowanej lub blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej farbami poliestrowymi (panele). W każdym z segmentów zastosowano system wielowarstwowego zaginania blachy, który ma za zadanie zapewnić stabilne mocowanie zawiasów. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego zabezpieczenie przed samoistnym opadnięciem płaszcza bramy w przypadku pęknięcia sprężyny, uszkodzenia linki czy braku energii to dla nas podstawa.

4781b8c4-1123-4a2b-810d-73647ad47fea
dbab5f7b-6a86-464f-98a3-897cf42c83db

Wiedząc również jak istotny jest komfort korzystania, w bramach MakroPro i MakroPro Alu oferujemy dwa sposoby otwierania bramy: za pomocą przekładni łańcuchowej lub sznurowej, oraz siłownika kompaktowego z wyłącznikiem „góra- stop- dół”.

W bramach MakroPro 100 i MakroPro Alu 100 istnieje opcja zastosowania także: zamka szyfrowego, czytnika kart magnetycznych czy nadajnika zdalnego sterowania.

Bramy segmentowe – można je wyposażyć w liczne dodatki. Jedną z naszych propozycji są drzwi przejściowe z samozamykaczem. Istnieje również możliwość zamontowania okna lub przeszklonych aluminiowych segmentów, zapewniających stały dopływ światła z zewnątrz, a także kratkę wentylacyjną lub klapę odciągu spalin.

Dodatkową zaletą bram MakroPro 100 i MakroPro Alu 100 jest szybki i łatwy montaż oraz brak dopłat do bramy z innym niż standardowy typ prowadzenia.

Firma nasza oferuje wyrób bram w rozmiarach typowych, ale również nie standardowych w zakresie wymiarowym do 8000 [mm] szer. i do 5000 [mm] wys.