Bramy uchylne

Oferta bram uchylnych

Bramy uchylne – tradycjonalizm w prostej postaci

Bramy uchylne garażowe są praktyczne i proste w obsłudze. To rodzaj bram, na które klienci decydują się najczęściej. Bramy uchylne uchodzą za tradycyjne i sprawdzone rozwiązanie do każdego rodzaju garażu, zarówno przydomowego jak i wolnostojącego. Mogą być również stosowane w przypadku garaży z niskim nadprożem.

Bramy uchylne – nie tylko łatwość użytkowaniay

Główną zaletą bram uchylnych jest łatwość użytkowania. Otwieranie skrzydła tego typu bramy nie wymaga zbędnego wysiłku, wręcz przeciwnie odbywa się łatwo i stabilnie. Sporą zasługę ma w tym nieskomplikowana konstrukcja bramy. Umieszczone w mechanizmie sprężyny, które znajdują się po obu stronach bramy, doskonale równoważą jej ciężar, dzięki czemu otwieranie lub zamykanie bramy nie wymaga użycia dużej ilości siły. Ponadto brama uchylna wykonana jest z lekkich materiałów – zwykle są to stal i aluminium. Zdarza się, że bramy tego typu wykończone są też okładziną z drewna lub PVC. 

Bramy, które wciąż można doskonalić

Bramy uchylne są stosunkowo tanim rozwiązaniem jeśli chodzi o „wykończenie” garażu. Dość sporą zaletą jest to, że w zależności od preferencji, wciąż można je ulepszać. Na rynku istniej bardzo wiele dodatków, które usprawniają pracę bram uchylnych np. różnego rodzaje systemy napędowe. Bramy uchylne w każdej chwili można zautomatyzować. Dlatego stanowią bardzo dobre rozwiązanie dla osób z małym budżetem, które marzą o wdrożeniu w przyszłości bardziej zaawansowanej technologii do swojego ogrodzenia.

Dlaczego warto zdecydować się na ten typ bram?

Największą zaletą bram uchylnych jest zapewnienie maksimum bezpieczeństwa, poprzez zastosowanie licznych systemów zabezpieczeń takich jak:

  • włącznik przeciążeniowy – dzięki niemu możliwe jest zatrzymanie pracy bramy, gdy natrafi ona na opór, a następnie jej powrót do pozycji otwartej
  • zatrzaskowe ryglowanie bramy – dzięki czemu można mieć pewność jej zamknięcia, a co za tym idzie, ochrony mienia
  • specyficzny kształt prowadnic – dzięki czemu możliwe jest dokładne prowadzenie, co pozwala zapobiec wypadnięciu skrzydła bramy.

Bramy uchylne – postaw na naszą ofertę

Współpracujemy z wieloma rzetelnymi i sprawdzonymi producentami. Każdy z nich posiada stosowne certyfikaty poświadczające wysoką jakość oferowanych produktów. Jednym z naszych partnerów biznesowych jest lider w branży bram i ogrodzeń – Wiśniowski.

Interesują Cię bramy uchylne? Chociaż nasz salon sprzedaży znajduje się w Ząbkach zapraszamy Klientów z okolic. Wołomin, Radzymin, Warszawa, Jabłonna, Pruszków, Józefów, Legionowo, Zielonka, Kobyłka czy Łomianki to obszar, na którym działamy.