Bramy ogrodzeniowe przesuwne

Nowoczesne bramy przesuwneRadzymin, Ząbki, Warszawa i okolice

Bramy przesuwne to najbardziej zaawansowane technologicznie rodzaje ogrodzeń. Wyposażone w zautomatyzowane systemy, przeznaczone są do użytku zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach przemysłowych oraz gospodarczych.

Bramy przesuwne: wysoka jakość – bezproblemowa praca

Ogrodzeniowe bramy przesuwne zapewniają bezproblemową pracę. Solidna konstrukcja oraz zastosowany układ prowadzenia gwarantuje sprawne funkcjonowanie bramy także w najbardziej trudnych warunkach atmosferycznych. Skrzydło bramy zamontowane wysięgnikowo nad wjazdem działa bez zarzutu nawet przy zalegającym śniegu czy lodzie na podłożu. Bramy przesuwne są również odporne na korozję – ochronę zapewnia ogniowe ocynkowanie wszystkich elementów bramy.

1eb96335-990a-40ab-bfb0-eaf397ac46b7 (1)
fe38a302-7fd3-45ac-93f0-405f024c745d

Technologia godna wielkich przedsiębiorstw

Brama przesuwna wyposażona jest w napęd uruchamiany, który może być uruchamiany na wiele sposobów – za pomocą:

  • przełącznika na klucz
  • wyłącznika przewodowego
  • nadajnika – sterowanie zdalne.

Natomiast za bezpieczeństwo użytkowania bramy przesuwnej odpowiadają takie elementy jak:

  • fotokomórki
  • listwy bezpieczeństwa
  • przycisk STOP-u
  • lampa sygnalizacyjna.

Dzięki tym cechom bramy przesuwne idealnie sprawdzą się jako element wjazdowy ogrodzeń zamontowanych na terenie posesji mieszkalnych czy biurowych.

Bramy przesuwne jako ogrodzenia przemysłowe

Bramy przesuwne sprawdzą się również w roli ogrodzeń przemysłowych. Szczególnie polecamy wybrane produkty należące do systemu EKO i CLASSIC – ich jakość wykonania idzie w parze z estetyką, dzięki czemu będą współgrać z architekturą obiektu przemysłowego. Wyróżniają się solidnością i trwałością – zastosowane w nich zabezpieczenia antykorozyjne zapewniają długotrwałe użytkowanie.

Jeśli poszukujesz bram przesuwnych w wersji przemysłowej, w naszej ofercie znajdziesz rozwiązania umożliwiające zamknięcie wjazdu o szerokości 1800 mm. Zaś przy zastosowaniu dwóch przeciwległych bram, możliwe jest powiększenie szerokości do 2400 mm.

Bramy przesuwne – oferta Bramet.com

Wykonamy dla Ciebie bramy przesuwne w dowolnym kolorze (aż 210 kolorach z palety RAL) i rozmiarze. Ponadto dopasujemy do nich odpowiedni system automatyki, który spełni wszystkie oczekiwania i zapewni jeszcze większą wygodę obsługi.

Zapraszamy do zakupu naszych produktów, jakimi są bramy przesuwne. Chociaż nasz salon sprzedaży mieści się w Ząbkach, obsługujemy Klientów również z okolic, m.in. takich jak: Radzymin. Warszawa, Legionowo, Jabłonna, Zielonka, Łomianki, Kobyłka, Piaseczno, Sulejówek.